Pivní kosmetika Saela

Pivní kosmetika Saela

Zobrazit košík
 

Originální pivní šampon

Jemný pivní šampon obsahuje velké množství piva a vitamínu B. Šampon dodává vlasům svěží vzhled, pevnost, lesk a zvětšuje jejich objem. Originální pivní šampon díky vitamínům obsaženým v pivu podporuje regeneraci pokožky a je vhodný jako prevence proti kožním chorobám. Obsah chmele podporuje zdravý růst vlasů, omezuje svědění pokožky hlavy a zklidňuje ji. Díky těmto vlastnostem je šampon vhodný pro běžné každodenní použití.

Vlastnosti a výhody originálního pivního šamponu: obsahuje velké množství vitamínů. Podporuje regeneraci pokožky, vlasových folikulů, mazových žláz a slouží k prevenci kožních chorob. Dodává vlasům svěží vzhled, pevnost, lesk a zvětšuje jejich objem. Omezuje svědění pokožky hlavy, zklidňuje ji a díky velkého obsahu chmelu podporuje zdravý růst vlasů.

Pivní šampon je vhodný pro každodenní mytí hlavy.

300ml

Cena: 109.00 Kč
Originální pivní šampon
ks    
 

Originální pivní vlasový balzám

Pivní vlasový balzám je vhodný pro každodenní použití. Vysoký obsah piva s vitamíny B podporuje stálou regeneraci pokožky a normální vývoj vlasových folikulů a mazových žláz. Obsažený extrakt chmele omezuje lámavost vlasů a zvyšuje jejich lesk. Pivní balzám usnadňuje rozčesávání vlasů po umytí a dodává jim dlouhotrvající přirozený lesk.

Vlastnosti a výhody originálního pivního vlasového balzámu: obsah piva společně s botahým složením vitamínů podporuje regeneraci pokožky hlavy. Podporuje normální růst vlasových folikulů a mazových žláz. Usnadňuje rozčesávání, díky obsahu chmele omezuje lámání vlasů a zvyšuje jejich lesk.

Originální pivní balzám je vhodný pro běžné každodenní použivání.

300ml

Cena: 129.00 Kč
Originální pivní vlasový balzám
ks    
 

Originální pivní sprchový gel

Pivní sprchový gel s vysokým obsahem piva, vitamínů B a glycerinu je vhodný pro každodenní použití. Vhodný zejména pro suchou pokožku, která má sklon se olupovat, praskat a svědit. Podporuje celkovou regeneraci organismu. Originální pivní sprchový gel navozuje pocit uvolnění a tělesné pohody.

Vlastnosti a výhody originálního pivního sprchového gelu: obsahuje vysoké množství piva, vitamínů a glycerinu. Nevysušuje pokožku a preventivně zamezuje olupování, praskání a svědění kůže. Regeneruje organismus, navozuje telesnou pohodu a má relaxační účinky.

Originální pivní sprchový gel je vhodný pro každodenní používání.

300ml

Cena: 109.00 Kč
Originální pivní sprchový gel
ks    
 

Originální pivní tekuté mýdlo

Pivní tekuté mýdlo s vysokým obsahem piva, vitamínů B a glycerinu. Podporuje regeneraci pokožky. Vhodné zejména pro suchou pokožku, která má sklon se olupovat, praskat a svědit. Originální pivní tekuté mýdlo je vhodné pro každodenní použití.

Vlastnosti a výhody pivního tekutého mýdla: obsahuje velké množství piva, vitamínů a glycerinu. Nevysušuje pokožku a preventivně zamezuje olupování, praskání a svědění. Podporuje regeneraci pokožky.

Originální pivní tekuté mýdlo je vhodné pro každodenní používání.

500ml

Cena: 109.00 Kč
Originální pivní tekuté mýdlo
ks    
 

Originální pivní pěna® do koupele

Díky vysokému obsahu piva a vitamínů B, pivní pěna® regeneruje pokožku, má relaxační a uklidňující účinky. Koupel s pivní pěnou navozuje pocit uvolnění a tělesné pohody. Obsahuje glycerin, který zjemňuje pokožku. 15ti minutová koupel zázračně uvolní Vaše namožené svaly a zbaví Vás pocitu napětí. Je vhodná pro každodenní použití.

Vlastnosti a výhody originální pivní pěny: obsahuje velké množství piva a vitamínů. Díky obsahu glycerinu zjemňuje pokožku. Pivní pěna® má regenerační, relaxační a uvolňující účinky. Už 15ti minutová koupel s pěnou Vám navodí pocit uvolnění a pohody. Zbavuje tělo napětí a pomáhá od namožených svalů.

Pivní pěna® je vhodná pro běžné každodenní použití.

500ml

Cena: 109.00 Kč
Originální pivní pěna® do koupele
ks    
 

Originální pivní olejová lázeň

Pivní olejová lázeň má vysoký obsah piva a vitamínů B, obsahuje přírodní mandlový olej. Podporuje celkovou regeneraci organismu a už po 15ti minutách pivní olejové koupeli navozuje pocit uvolnění a tělesné pohody. Zjemňuje a zvláčňuje pokožku. Vhodná zejména pro suchou pokožku, která má sklon se olupovat, praskat a svědit. Regeneruje pokožku spálenou slunečním zářením. Pivní olejová lázeň je určena pro každodenní použití.

Vlastnosti a výhody pivní olejové lázně: obsahuje příjemný přírodní mandlový olej, vysoký obsah piva a vitamínů. Regeneruje organismus, navozuje pocit tělesného pohodlí a pocit uvolnění. Má zjemňující a zvláčňující účinky na pokožku. Preventivně chrání před praskáním, olupováním a svěděním kůže. Má regenerační účinky na pokožku spálenou sluníčkem.

Pivní olejová lázeň je vhodná pro běžné každodenní požívání.

500ml

Cena: 139.00 Kč
Originální pivní olejová lázeň
ks    
 

Originální pivní relaxační koupelová sůl

Pivní relaxační koupel se solí navozuje pocit příjemného uvolnění. Sůl dodá pokožce důležité minerální látky. Díky obsahu chmelového a rašelinového extraktu má navíc zklidňující, zvláčňující, tonizující účinky a detoxikační účinek na kůži. Během pivní koupele dochází k uvolnění vnitřního i vnějšího napětí, únavy a stresu, povzbuzení látkové výměny a dokonalé relaxaci. Pivní relaxační koupelová sůl neobsahuje žádná chemická barviva!

Vlastnosti a výhody pivní koupelové soli: příjemně uvolňuje a dodává pokožce důležité minerály. Má relaxační účinky, pomáhá při únavě a stresu, uvolňuje napětí a povzbuzuje látkovou výměnu. Chmelový extrakt společně s rašelinovým uklidňuje, zvláčňuje a má na kůži tonizující a detoxikační účinek. Originální pivní koupelová sůl je přírodní výrobek a neobsahuje žádná chemická barviva.

600g

Cena: 119.00 Kč
Originální pivní relaxační koupelová sůl
ks    
 

Originální pivní tělový peeling

Jemný tělový pivní peeling šetrně odstraňuje suché a hrubé šupinky kůže a drobné nečistoty a to díky vysokého obsahu piva bohatého na vitamíny a minerály, meruňkovým skořápkám, regeneračnímu pantenolu a glycerinu.

Po pravidelném používání zůstane pokožka jemná, pružná a hedvábně vláčná.

Způsob použití pivního tělového peelingu: Ideální je při sprchování nanášet peeling na celé tělo, obzvláště na problematické partie a krouživými pohyby masírovat od konečků prstů směrem ke středu těla - k srdci, poté opláchnout vodou.

Doporučujeme aplikovat jednou týdně.

Obsah originálního pivního tělového peelingu: komplex vitamínů a minerálů obsažených v pivu, meruňkové skořápky, pantenol a glycerin

Vlastnosti pivního peelingu: odstraňuje šupinky a nečistoty z kůže, zjemňuje pokožku a udržuje ji jemnou a vláčnou, regenerační účinky.

300ml

Cena: 149.00 Kč
Originální pivní tělový peeling
ks    
 

Originální pivní tělové mléko

Jemné pivní tělové mléko má příznivé účinky na pokožku, ošetřuje ji a dodává pokožce potřebnou vlhkost. Díky účinné kombinaci hydratačních olejů, komplexu látek obsažených v pivu a allantoinu udržují pleť svěží a pružnou.

Originální tělové mléko obsahuje také makadamiový olej s kyselinou palmitoolejovou, která je přirozenou součástí lidské pokožky, bambucké máslo podporující hydrataci s vyhlazujícími účinky. Pantenol a allantoin mají regenerační a zklidňující účinek.

Pravidelné používání dodá pokožce intenzivní péči, pružnost a mladistvý vzhled a zanechá ji hedvábně jemnou.

Obsah originálního pivního tělového mléka: komplex látek obsažených v pivu, allantoinu a pantenolu, hydratační oleje: makadamiový olej s kyselinou palmitoolejovou, bambucké máslo

Vlastnosti pivního mléka: příznivé účinky na pokožku, ošetřuje pokožku a dodává ji vlhkost, udržuje pleť svěží a pružnou, hydratační a vyhlazující účinky, regenerační a zklidňující efekt, dodává pokožce pružnost, mladistvý vzhled a jemnost.

500ml

Cena: 159.00 Kč
Originální pivní tělové mléko
ks