Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika

Zobrazit košík
 

Čistící gel s Černým kaviárem

LUXUSNÍ KOSMETIKA - čistící gel s Černým kaviárem

Gel s dvojnásobným čistícím účinkem pro důkladné čištění pleti obličeje, bez nutnosti použití čistícího mléka.
Odstraňuje make-up a zároveň čistí pleť. Je obohacen optimálně vyváženým poměrem Černého kaviáru s vysokým obsahem olejů a proteinů, minerálních solí (hlavně fosforu a draslíku) a vitaminů A, E, B2, B12, dále železa, manganu, selenu, hořčíku a aminokyselin, spolu s minerály z hlubin Mrtvého moře a anti-oxidanty na bázi citrusových plodů a granátová jablka.

Gel je ideální pro odstranění make-upu z tváře a z oblasti kolem očí.
Vhodný pro všechny typy pleti.

Neobsahuje parabeny!

250ml

Cena: 295.00 Kč
Čistící gel s Černým kaviárem
ks    
 

Čistící tonikum s Černým kaviárem

LUXUSNÍ KOSMETIKA - čistící tonikum s Černým kaviárem

Bezalkoholové tonikum určené pro suchou pleť, obohacené optimálně vyváženým poměrem Černého kaviáru s vysokým obsahem olejů a proteinů, minerálních solí (hlavně fosforu a draslíku) a vitaminů A, E, B2, B12, dále železa, manganu, selenu, hořčíku a aminokyselin, spolu s minerály z hlubin Mrtvého moře a anti-oxidanty na bázi granátových jablek a koncentrátu z Aloe Vera pro zklidnění pokožky.

Obsažené ingredience v unikátní synergii jemně, ale přitom důkladně, čistí pleť a dodávají pocit svěžesti, uvolnění a vitality.
Tonikum po procesu čištění uzavírá rozšířené kožní póry.

Přípravek neobsahuje parabeny!

250ml

Cena: 295.00 Kč
Čistící tonikum s Černým kaviárem
ks    
 

Pleťové hydratační mýdlo s Černým kaviárem

LUXUSNÍ KOSMETIKA - pleťové hydratační mýdlo s Černým kaviárem

Pleťové hydratační mýdlo na obličej je obohacené optimálně vyváženým poměrem Černého kaviáru s vysokým obsahem olejů a proteinů, minerálních solí (hlavně fosforu a draslíku) a vitaminů A, E, B2, B12, dále železa, manganu, selenu, hořčíku a aminokyselin, spolu s minerály z hlubin Mrtvého moře a anti-oxidanty na bázi granátových jablek, a zeleného čaje a heřmánku.

Obsažené ingredience v unikátní synergii jemně, přitom ale důkladně čistí pleť a chrání tkáně exponované slunečnímu záření a špinavému životnímu prostředí.

Přípravek neobsahuje parabeny!

250ml

Cena: 295.00 Kč
Pleťové hydratační mýdlo s Černým kaviárem
ks    
 

Anti-aging tělové máslo s Černým kaviárem

LUXUSNÍ KOSMETIKA - Anti-aging tělové máslo s Černým kaviárem

Exkluzivní tělové máslo, které účinně zlepšuje vzhled pleti, pomáhá pokožce získat ztracenou elasticitu a významně kůži zpevňuje.

Máslo je bohaté na přírodní rostlinné výtažky, minerály z Mrvého moře a Černý kaviár.
Obsahuje optimální poměr vysoce koncentrovaných olejů a proteinů a minerálních solí (především fosfor a draslík), dále vitamíny A, B2 a B12, železo, mangan, selen, hořčík, aminokyseliny a přírodní rakytníkový olej.

Celý komplex bojuje proti stárnutí, proti poškození kůže negativním vlivem životního prostředí a zajištuje obnovu a regeneraci kožních buněk.

Přípravek neobsahuje parabeny!

250ml

Cena: 440.00 Kč
Anti-aging tělové máslo s Černým kaviárem
ks    
 

Intenzívní maska krásy s černým kaviárem

LUXUSNÍ KOSMETIKA - intenzivní maska krásy s Černým kaviárem

Ultra-Intenzivní hydratační maska ošetřuje, vyživuje a obohacuje pokožku obličeje. Maska je vyrobena technologií dvoufázové absorpce (MP269), zanechává pokožku svěží, hladkou a zářící.
Obsahuje unikátní intenzivní ošetřující kapsle, které se při nanášení masky na pleť rozpouštějí do kůže a uvolňují při tom vitamíny A a E a minerální látky. Přípravek také obsahuje exkluzivní komplex aktivních látek, které spolu s Černým kaviárem, minerály z Mrtvého moře, aminokyselinami a sacharidy (uhlohydráty) obohacují pleť.
Maska je obzvláště bohatá na vitamíny A, B5, C a E a peptidy, účinné při vyhlazování vrásek. Díky obsahu ohromného množství výtažků ze zeleného čaje, kopřivy, orchideje, aloe vera a heřmánku je zajištěna hydratace a zpevnění pleti.

Přípravek neobsahuje parabeny!

50ml

Cena: 720.00 Kč
Intenzívní maska krásy s černým kaviárem
ks    
 

Krém na oči a krk s vitamínovými kapslemi a Černým Kaviárem

LUXUSNÍ KOSMETIKA - krém na oči a krk s Černým kaviárem

Exkluzivní krém určený k péči o jemnou a delikátní kůži kolem očí a na krku, s cílem oddálit tvorbu jemných linek a vrásek a dodat pleti svěží a hladší vzhled.
Krém obsahuje unikátní kapsle, které se při nanášení krému na pleť rozpouštějí do kůže a uvolňují při tom vitamíny A a E a minerální látky.
Přípravek je vyroben technologií dvoufázové absorpce (MP269), umocněné kombinací s unikátním komplexem aktivních složek, spolu s extrakty z Černého Kaviáru, minerály Mrtvého moře, aminokyseliny a sacharidy (uhlohydráty).
Krém je obzvláště bohatý na vitamíny A, B5, C a peptidy, účinné při vyhlazování vrásek. Díky obsahu ohromného množství výtažků ze zeleného čaje, kopřivy, orchideje, aloe vera a heřmánku je zajištěna hydratace a zpevnění pleti.

Přípravek neobsahuje parabeny!

50ml

Cena: 720.00 Kč
Krém na oči a krk s vitamínovými kapslemi a Černým Kaviárem
ks    
 

Noční výživný krém s černým kaviárem

LUXUSNÍ KOSMETIKA - Noční výživný krém s Černým kaviárem

Noční krém s výživnými aktivními prvky na bázi přírodních rostlinných esencí a minerálů Mrtvého moře, obohacený Černým Kaviárem. Přípravek byl pečlivě vyvinut, aby poskytl optimálně vyváženou vysokou koncentraci proteinů, solí a minerálů. Obzvláště účinné esence z Černého Kaviáru obsahují také vitamíny A a B12, mangan, selen a aminokyseliny.

Krém obnovuje a vyživuje pleť obličeje, zajišťuje optimální úroveň hydratace a dodává svěží a mladistvý vzhled. Exkluzivní formule také obsahuje vitamín E, olivový olej, bambucké máslo a extrakt z rakytníku. Krém je vhodný také jako denní krém na velmi suchou pleť.

Přípravek neobsahuje parabeny!

50ml

Cena: 590.00 Kč
Noční výživný krém s černým kaviárem
ks    
 

Hydratační krém s Černým kaviárem

LUXUSNÍ KOSMETIKA - hydratační krém s Černým kaviárem a ochranným faktorem SPF 15

Intenzivní, hydratační krém obohacený přírodními rostlinnými výtažky, minerály z Mrtvého moře a Černým kaviárem.

Obsahuje optimální poměr vysoce koncentrovaných olejů, proteinů a minerálních solí. Okamžitě obnovuje optimální hydrataci pleti, pleť se stává svěží, něžná a hýčkaná.
Díky přidaným ochranným filtrům s faktorem SPF 15 je pleť chráněna před UVA a UVB zářením.

Přípravek neobsahuje parabeny!

50ml

Cena: 470.00 Kč
Hydratační krém s Černým kaviárem
ks    
 

Hydratační krém proti vráskám s Černým kaviárem

LUXUSNÍ KOSMETIKA - krém proti vráskám s Černým kaviárem a ochranným faktorem SPF 15

Exkluzivní hydratační krém bohatý na přírodní rostlinné výtažky, minerály z Mrtvého moře a Černý kaviár.

Obsahuje optimální poměr vysoce koncentrovaných olejů, proteinů a minerálních solí (především fosfor a draslík), dále vitamíny A, B2 a B12, železo, mangan, selen, hořčík a aminokyseliny.

Krém okamžitě obnovuje optimální úroveň hydratace pleti, pleť se stává něžná a svěží. Díky obsaženému ochrannému filtru SPF 15 chrání pleť před UVA a UVB zářením. Poskytuje účinnou prevenci před tvorbou vrásek.
Krém obsahuje bambucké máslo, rakytníkový olej, olivový olej a med.

Přípravek neobsahuje parabeny!

50ml

Cena: 580.00 Kč
Hydratační krém proti vráskám s Černým kaviárem
ks