Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika

Zobrazit košík
 

Originální pivní relaxační koupelová sůl

Pivní relaxační koupel se solí navozuje pocit příjemného uvolnění. Sůl dodá pokožce důležité minerální látky. Díky obsahu chmelového a rašelinového extraktu má navíc zklidňující, zvláčňující, tonizující účinky a detoxikační účinek na kůži. Během pivní koupele dochází k uvolnění vnitřního i vnějšího napětí, únavy a stresu, povzbuzení látkové výměny a dokonalé relaxaci. Pivní relaxační koupelová sůl neobsahuje žádná chemická barviva!

Vlastnosti a výhody pivní koupelové soli: příjemně uvolňuje a dodává pokožce důležité minerály. Má relaxační účinky, pomáhá při únavě a stresu, uvolňuje napětí a povzbuzuje látkovou výměnu. Chmelový extrakt společně s rašelinovým uklidňuje, zvláčňuje a má na kůži tonizující a detoxikační účinek. Originální pivní koupelová sůl je přírodní výrobek a neobsahuje žádná chemická barviva.

600g

Cena: 119.00 Kč
Originální pivní relaxační koupelová sůl
ks    
 

Originální pivní tělový peeling

Jemný tělový pivní peeling šetrně odstraňuje suché a hrubé šupinky kůže a drobné nečistoty a to díky vysokého obsahu piva bohatého na vitamíny a minerály, meruňkovým skořápkám, regeneračnímu pantenolu a glycerinu.

Po pravidelném používání zůstane pokožka jemná, pružná a hedvábně vláčná.

Způsob použití pivního tělového peelingu: Ideální je při sprchování nanášet peeling na celé tělo, obzvláště na problematické partie a krouživými pohyby masírovat od konečků prstů směrem ke středu těla - k srdci, poté opláchnout vodou.

Doporučujeme aplikovat jednou týdně.

Obsah originálního pivního tělového peelingu: komplex vitamínů a minerálů obsažených v pivu, meruňkové skořápky, pantenol a glycerin

Vlastnosti pivního peelingu: odstraňuje šupinky a nečistoty z kůže, zjemňuje pokožku a udržuje ji jemnou a vláčnou, regenerační účinky.

300ml

Cena: 149.00 Kč
Originální pivní tělový peeling
ks    
 

Originální pivní tělové mléko

Jemné pivní tělové mléko má příznivé účinky na pokožku, ošetřuje ji a dodává pokožce potřebnou vlhkost. Díky účinné kombinaci hydratačních olejů, komplexu látek obsažených v pivu a allantoinu udržují pleť svěží a pružnou.

Originální tělové mléko obsahuje také makadamiový olej s kyselinou palmitoolejovou, která je přirozenou součástí lidské pokožky, bambucké máslo podporující hydrataci s vyhlazujícími účinky. Pantenol a allantoin mají regenerační a zklidňující účinek.

Pravidelné používání dodá pokožce intenzivní péči, pružnost a mladistvý vzhled a zanechá ji hedvábně jemnou.

Obsah originálního pivního tělového mléka: komplex látek obsažených v pivu, allantoinu a pantenolu, hydratační oleje: makadamiový olej s kyselinou palmitoolejovou, bambucké máslo

Vlastnosti pivního mléka: příznivé účinky na pokožku, ošetřuje pokožku a dodává ji vlhkost, udržuje pleť svěží a pružnou, hydratační a vyhlazující účinky, regenerační a zklidňující efekt, dodává pokožce pružnost, mladistvý vzhled a jemnost.

500ml

Cena: 159.00 Kč
Originální pivní tělové mléko
ks    
 

Originální pivní glycerinové mýdlo

Pivní glycerinové mýdlo je určeno pro šetrné mytí a hydrataci pokožky. Mýdlo obsahuje vysoký podíl glycerinu a šetrné mycí látky. Jemně, ale účinně odstraňují povrchové nečistoty z pokožky a to bez zbytečného podráždění nebo vysušení. Originální pivní mýdlo je vhodné pro všechny typy pleti, také pro velmi citlivou či suchou pokožku.

Vlastnosti a výhody originálního glycerinového mýdla: pivní mýdlo je při mytí šetrné k pokožce, nevysušuje a nedráždí. Účinně odstraňuje nečistoty a je vhodné pro všechny typy pleti. Obsahuje velké množství glycerinu a šetrných mycích látek.

Originální pivní glycerinové mýdlo je vhodné pro každodenní použití.

140g

Cena: 89.00 Kč
Originální pivní glycerinové  mýdlo
ks    
 

Originální pivní tekuté mýdlo

Pivní tekuté mýdlo s vysokým obsahem piva, vitamínů B a glycerinu. Podporuje regeneraci pokožky. Vhodné zejména pro suchou pokožku, která má sklon se olupovat, praskat a svědit. Je vhodné pro každodenní použití.

Vlastnosti a výhody originálního pivního tekutého mýdla: mýdlo obsahuje velké množství piva, vitamínů a glycerinu. Regeneruje pokožku a má preventivní účinky proti loupání, praskání a svědění kůže. Vhodné pro suchou pokožku.

Originální pivní tekuté mýdlo je vhodné pro každodenní běžné používání.

1000ml

Cena: 129.00 Kč
Originální pivní tekuté mýdlo
ks    
 

Pivní hydratační pleťová maska

Regenerační, vyživující, osvěžující, zklidňující pivní hydratační pleťová maska. Ideální pro péči o normální, suchou, zralou a citlivou pleť na obličeji, krku a dekoltu. Pokožka získává svoji ztracenou jemnost a krásu díky účinkům přítomnosti aktivních látek.

Vlastnosti a výhody originální hydratační pivní pleťové masky: regeneruje, vyživuje, osvěžuje a zklidňuje. Zjemňuje pokožku a dodává ji jemnost a krásu. Použití pro normální, suchou a citlivou pleť. Hydratační maska je vhodná k aplikaci na obličej, krk a dekolt.

Použití pivní pleťové masky: aplikujte na odlíčenou, čistou pleť dostatečně silnou vrstvu hydratační pivní pleťové masky, vynechte části kolem očí. Nechte působit po dobu 20 minut a poté opláchněte vodou, nebo čistícím tonikem, které používáte. Následně naneste denní nebo noční krém.

100ml

Cena: 149.00 Kč
Pivní hydratační pleťová maska
ks