Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika

Zobrazit košík
 

Oční sérum s vitamínem C, heřmánkem a zeleným čajem

Sérum pro intenzivní péči o pleť při vzniku jemných vrásek, suchosti, opuchlosti kolem očí a tmavých kruhů pod očima. Obsahuje vysokou koncentraci vitamínu C a minerálů Mrtvého moře, a dále výtažky z heřmánku a fialky, což zvyšuje elastičnost delikátní pleti v oblasti očí.
Sérum také obsahuje výtažky zeleného čaje, který chrání a ošetřuje pleť dlouhodobě.

Aplikace: Něžně vmasírovat do oblasti kolem očí směrem od vnitřních koutků ven, dokud se sérum zcela nevstřebá.

30ml

Cena: 450.00 Kč
Oční sérum s vitamínem C, heřmánkem a zeleným čajem
ks    
 

Krém proti vráskám aktivní z Mrtvého moře

Exkluzivní krém proti vráskám obohacený minerály z Mrtvého moře, má ochranný slunečný filtr, určený pro ideální ochranu pokožky obličeje.

Krém proti vráskám obsahuje směs vitamínů A, E, B5 a voskový olej v kombinaci s keramídy a mléčnou bílkovinou ve vysoké koncentraci.
Krém proti vráskám s minerály z Mrtvého moře zabraňuje škodlivému působení vnějšího prostředí, které je příčinou stárnutí pokožky a vzniku vrásek. Pro všechny typy pleti.

Aplikace: Krém proti vráskám se používá každé ráno a večer.
Jemně vmasírujte krém proti vráskám do pleti do úplného vstřebání. Vaše pleť bude pružná a vyhlazená.

50ml

Cena: 295.00 Kč
Krém proti vráskám aktivní z Mrtvého moře
ks    
 

Gel na odstranění celulitidy s minerály z Mrtvého moře

Účinný gel na odstranění celulitidy.

Zcela nový a netradiční přípravek k odstranění celulitidy, zmírňuje příznaky celulitidy a působí jako prevence před prasklinkami a vráskami Vaší pokožky.
Celulitida je způsobena nadměrným pnutím či povolením kůže, typickým v období dospívání, těhotenství nebo při odtučňovacích kůrách. Gel na odstranění celulitidy zpevňuje Vaši pokožku.

Gel na odstranění celulitidy je jedinečný přípravek obsahující komplex oleje z pšeničných klíčků, neroli oleje (silice z květů hořkého pomerančovníku) a mátového oleje. Je obohacen minerály z Mrtvého moře a vitamínem E.

Aplikace gelu na odstranění celulitidy: Vertikálním pohybem nahoru a dolů pečlivě vetřete přípravek do pokožky. Doporučuje se každodenní použití před spaním.

200ml

Cena: 390.00 Kč
Gel na odstranění celulitidy s minerály z Mrtvého moře
ks    
 

Krém na odstranění celulitidy s minerály z Mrtvého moře

Účinný krém na odstranění celulitidy.

Zcela nový a netradiční přípravek k odstranění celulitidy, zmírňuje příznaky celulitidy a působí jako prevence před prasklinkami a vráskami Vaší pokožky.
Celulitida je způsobena nadměrným pnutím či povolením kůže, typickým v období dospívání, těhotenství nebo při odtučňovacích kůrách. Krém na odstranění celulitidy zpevňuje Vaši pokožku.

Krém na odstranění celulitidy je jedinečný přípravek obsahující komplex oleje z pšeničných klíčků, neroli oleje (silice z květů hořkého pomerančovníku) a mátového oleje. Je obohacen minerály z Mrtvého moře a vitamínem E.

Aplikace krému na odstranění celulitidy: Vertikálním pohybem celou dlaní nahoru a dolů pečlivě vetřete krém do pokožky. Doporučuje se každodenní použití před spaním.

200ml

Cena: 390.00 Kč
Krém na odstranění celulitidy s minerály z Mrtvého moře
ks    
 

Hydratační mýdlo s minerály z Mrtvého moře

Mýdlo s minerály z Mrtvého moře má mimořádné čisticí vlastnosti, bohatě pění, šetrně odstraňuje špínu z pokožky a odumřelé kožní buňky.
Mýdlo má vyšší množství hydratačních složek, které udržují hydratovanou, jemnou a omlazenou pleť. Je obohaceno uklidňujícími výtažky z aloe vera a heřmánku.

Hydratační mýdlo má dezinfekční účinek a je vhodné pro každodenní použití.

Použití: Hydratační mýdlo s minerály z Mrtvého moře je vhodné pro citlivou i mastnou pokožku, vyrovnává její pH.
Mýdlo používejte k mytí při akné, lupénce a její léčbě a při atopickém ekzému.

125g

Cena: 120.00 Kč
Hydratační mýdlo s minerály z Mrtvého moře
ks    
 

Mýdlo s bahnem z Mrtvého moře

Mýdlo s bahnem z Mrtvého moře má mimořádné čisticí vlastnosti, bohatě pění, šetrně odstraňuje špínu z pokožky a odumřelé kožní buňky.
Mýdlo s bahnem z Mrtvého moře má silně dezinfekční účinek.

Použití: Mýdlo s bahnem z Mrtvého moře je vhodné pro citlivou i mastnou pokožku, vyrovnává její pH.
Mýdlo používejte při akné, lupénce a její léčbě a při ekzému. Ponechává hydratovanou, jemnou a omlazenou pleť.
Minerální bahenní mýdlo je obohaceno uklidňujícími výtažky z aloe vera a heřmánku.

125g

Cena: 120.00 Kč
Mýdlo s bahnem z Mrtvého moře
ks    
 

Bahno z Mrtvého moře

Bahno z Mrtvého moře je už stovky let známo díky svým léčebným účinkům. Je základním produktem Mrtvého moře ve své ryze přírodní podobě.
Bahno z Mrtvého moře obsahuje obrovské spektrum minerálů ve velice vysoké koncentraci, nanáší se na pokožku těla za účelem péče a prevence před škodlivými vnějšími vlivy. Odstraňuje z pokožky přebytečný maz a odumřelé buňky. Napomáhá hlubokému čištění pokožky těla, osvěžuje a dodává životní energii.

Aplikace bahna z Mrtvého moře: Částečné nebo celotělové bahenní zábaly.

Za studena: na kožní problémy, psoriázu - lupénku, ekzémy, celulitidu, seboreu atd.
Aplikace: slabou vrstvu bahna naneste na postižené místo, zabalte do igelitu, překryjte ručníkem a nechte působit 20 min. Poté opláchněte teplou vodou a ošetřete tělovým krémem nebo olejem.

Za tepla: na problémy kloubů a svalů, na zhmožděniny, artrózu, revmatismus, revmatickou horečku, bolesti v kříži a krční páteři, celulitidu aj.
Aplikace: bahno z Mrtvého moře ohřejte ve vodní lázni na tělovou teplotu, co nejrychleji naneste slabou vrstvu, zakryjte igelitem a ručníkem a nechte působit 15 - 20 min.
Teplé bahno z Mrtvého moře se nepoužívá na břišní část těla a nedoporučuje se aplikovat celotělové teplé bahenní zábaly osobám se srdečními problémy a vysokým krevním tlakem.

Bahno z Mrtvého moře poskytuje úlevu, používá se dle potřeby, maximálně jednou denně. Na citlivou pokožku nechte bahno působit jen 3 až 5 minut.

500g

Cena: 240.00 Kč
Bahno z Mrtvého moře
ks    
 

Krém při lupénce z Mrtvého moře

Krém při projevech lupénky z Mrtvého moře.
Použitím pokročilých technologií se pro lupénku a pomoc při její léčbě podařilo úspěšně kombinovat bahno, soli a minerály z Mrtvého moře s vitamíny a přírodními rostlinnými esencemi.

Krém působí na pokožku jako lék, tvořený speciálním komplexem přísad z Mrtvého moře. Díky obsahu bahna z Mrtvého moře s vysokým obsahem minerálů, krém účinně pomáhá při léčbě lupénky a jejích příznaků.

Lupénka - aplikace:
Před spaním naneste tenkou vrstvičku krému na postiženou kůži. Jemnými krouživými pohyby krém rozetřete a nechte působit celou noc.
Ráno krém omyjte a místa hydratujte tělovým krémem z řady DSM Mon Platin.

125ml

Cena: 440.00 Kč
Krém při lupénce z Mrtvého moře
ks    
 

Peelingové tělové mýdlo - Zelený čaj

Granulované peelingové tělové mýdlo je naplněné vzrušující vůní ovoce a minerály z Mrtvého moře. Obsahuje měkké granule meruňkových pecek pro jemné čištění pokožky. Zjemňuje a provoňuje pokožku, má hojivé a regenerační vlastnosti. Doporučujeme nanést mýdlo na mokrou pokožku, jemně promasírovat a poté opláchnout teplou vodou.

400ml

Cena: 0.00 Kč
Peelingové tělové mýdlo - Zelený čaj
ks