Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika

Zobrazit košík
 

Exema zklidňující krém

Krém s mírně kyselým pH vhodný při projevech ekzému u dětí a dospělých.

Exema zklidňující krém s mírně kyselým pH je určený pro péči o svědivou, citlivou nebo zarudlou pokožku při projevech ekzémů u dětí i dospělých. Krém se snadno roztírá, zvláčňuje a zklidňuje citlivou pokožku a rychle mírní projevy svědění, pálení anebo zarudnutí.

Použití: krém jemně vetřete pouze na místa se svědící nebo ekzematickou pokožkou. Exema krém používejte podle potřeby i několikrát denně. Pro zklidnění pokožky u malých dětí doporučujeme robátko zklidňující krém.

Certifikáty: CPK - CERTIFIKOVANÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA

50g

Cena: 191.00 Kč
Exema zklidňující krém
ks    
 

Konopka mast

Pro celodenní péči o suchou, drsnou a šupící se pokožku.

Pro celodenní péči o velmi suchou, drsnou a šupící se pokožku u dětí i dospělých. Přírodní receptura obsahuje vysoké zastoupení bio konopného oleje a máslovníku, díky tomu okamžitě účinně zvláčňuje, zjemňuje a zklidňuje suchou a citlivou pokožku. Mast se dobře roztírá a rychle vytváří na pokožce účinný ochranný film, který chrání proti vysušování a vzniku prasklin, drsných, zarudlých nebo svědících míst. Konopka vyhovuje nárokům péče o pokožku s projevy atopie nebo lupénky.

Použití: mast vetřete do míst se suchou, zdrsnělou nebo popraskanou pokožkou. Použijte na noc pro dokonalé promaštění extrémně suchých míst např. při lupénce nebo atopii. Ideální pro suché lokty, kolena, paty.

Certifikáty: CPK bio

75g

Cena: 199.00 Kč
Konopka mast
ks    
 

Robátko dětské mléko

Robátko dětské mléko pro každodenní péči o pokožku dětí nebo dospělých s velmi citlivou pokožkou. Přírodní receptura je vhodná i pro nejmenší děti. Mléko obnovuje ochranný kožní plášť, díky tomu je pokožka lépe chráněná proti vzniku drsných, suchých míst, lišejů nebo opruzenin. Snadno se roztírá, rychle se vstřebává, perfektně zvláčňuje a zjemňuje pokožku těla i obličeje po koupeli.

Použití: vetřete do pokožky obličeje a těla nejlépe vždy po koupeli. Vhodné pro každodenní použití.

Certifikáty: CPK - CERTIFIKOVANÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA

150ml

Cena: 201.00 Kč
Robátko dětské mléko
ks    
 

Robátko dětské mýdlo

Robátko hydratační mýdlo pro jemné, šetrné mytí pokožky dětí a dospělých s velmi citlivou pokožkou. Přírodní receptura s velmi šetrnými mycími látkami a glycerinem je vhodná i pro nejmenší děti. Mýdlo jemně, ale účinně odstraňuje povrchové nečistoty z pokožky bez podráždění nebo vysoušení. Vhodné i pro mytí obličeje a pro šetrné mytí pokožky s projevy atopického ekzému. Po umytí je pokožka hebká a vláčná.

Použití: mýdlo navlhčete, napěňte a jemně rozetřete na mokré pokožce. Vyhněte se citlivým partiím očí. Po umytí důkladně opláchněte čistou vodou.

Certifikáty: CPK - CERTIFIKOVANÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA

100g

Cena: 101.00 Kč
Robátko dětské mýdlo
ks    
 

Robátko dětský krém

Robátko krém pro každodenní péči o pokožku obličeje a těla u dětí nebo u dospělých s velmi citlivou pokožkou. Jemná, přírodní receptura krému je vhodná i pro nejmenší děti. Snadno se roztírá, rychle vstřebává, výborně zvláčňuje a zjemňuje pokožku. Krém účinně obnovuje a posiluje ochranný kožní plášť, díky kterému je pokožka hladší a lépe chráněná proti vzniku drsných, suchých míst např. při pro-jevech atopického ekzému nebo lišejů.

Použití: jemně vetřete do pokožky obličeje a těla. Zejména suchá, drsná místa nebo místa s projevy atopie ošetřujte vícekrát během dne. Krém se snadno roztírá, nezanechává mastný film a je vhodný pro celoroční použití pro citlivou pokožku dětí i dospělých.

Certifikáty: CPK bio

75g

Cena: 199.00 Kč
Robátko dětský krém
ks    
 

Robátko dětský olej

Robátko olej pro každodenní péči o pokožku dětí nebo dospělých s velmi citlivou, suchou pokožkou. Přírodní receptura oleje je vhodná i pro nejmenší děti. Velmi snadno se roztírá, rychle vstřebává a okamžitě zvláčňuje a zjemňuje pokožku. Ideální pro péči o pokožku těla i obličeje po koupeli. Olej výrazně obnovuje a posiluje ochranný kožní plášť, díky kterému je pokožka hladší, pevnější a lépe chráněna proti vzniku drsných, suchých míst na pokožce. Olej robátko lze použít také pro jemnou masáž těla.

Použití: olej rozetřete v dlaních a vetřete do pokožky obličeje a těla. Zejména suchá, drsná místa ošetřujte i vícekrát během dne.

Certifikáty: CPK bio

100ml

Cena: 188.00 Kč
Robátko dětský olej
ks    
 

Robátko dětský šampon

Robátko dětský šampon pro šetrné mytí jemných vlasů a vlasové pokožky u dětí. Přírodní receptura šamponu nedráždí citlivou pokožku a je vhodná i pro nejmenší děti. Přírodní extrakty napomáhají k rychlé obnově ochranného filmu na pokožce i vlasech, a tím zlepšují jejich celkovou kondici a odolnost.

Použití: šampon naneste do vlhkých vlasů a napěňte. Po umytí důkladně opláchněte. U delších nebo suchých vlasů použijte balzám na vlasy. Vhodný i pro dospělé s citlivou pokožkou (např. díky častému barvení).

Certifikáty: CPK - CERTIFIKOVANÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA

150ml

Cena: 183.00 Kč
Robátko dětský šampon
ks    
 

Robátko emoliens

Pro péči o citlivou pokožku dětí s projevy atopického ekzému.

Pro celodenní péči o citlivou pokožku dětí a dospělých s projevy atopického ekzému. Přírodní receptura s vysokým podílem konopného oleje, s echinaceou, panthenolem a vitaminem E ideálně vyhovuje speciálním nárokům kosmetické péče o pokožku s projevy atopického ekzému. Krém se snadno roztírá, dobře se vstřebává a účinně zjemňuje a zvláčňuje suchá, šupící místa na pokožce. Robátko emoliens je vhodné používat dlouhodobě a suchou, citlivou a šupící se pokožku promazávat nejlépe několikrát denně podle potřeby.

Použití: několikrát denně dle potřeby krém jemně rozetřete v tenké vrstvě na pokožku s projevy atopického ekzému. Pokožku s atopií promazávejte několikrát denně dle potřeby nebo podle doporučení lékaře.

Certifikáty: CPK bio, Patentově chráněno

75g

Cena: 228.00 Kč
Robátko emoliens
ks    
 

Robátko intimní hygiena

Robátko mycí emulze pro každodenní mytí a péči o intimní partie u dětí nebo dospělých s citlivou pokožkou. Přírodní receptura s mírně kyselým pH a šetrnými mycími látkami vyhovuje i pro nejmenší děti. Správná péče o intimní partie přispívá ke zklidnění podráždění či svědění a zvyšuje odolnost proti opruzeninám, plenkové dermatitidě a kvasinkovým infekcím. Vhodná péče i na mytí zadečků a intimních partií při výměně plenek.

Použití: malé množství emulze naneste vlhkýma rukama nebo pomocí žínky na intimní partie, napěňte a nechte krátce působit. Poté důkladně opláchněte a jemně osušte.

Certifikáty: CPK - CERTIFIKOVANÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA

150ml

Cena: 219.00 Kč
Robátko intimní hygiena
ks