Přírodní produkty

Přírodní produkty

Zobrazit košík
 

Vidanga - ajurvédský čaj

Čaj podporující štíhlou linii. Při pravidelném každodenním užívání napomáhá redukční dietě a příznivě působí na snížení tělesné nadváhy. Snižuje chuť k jídlu, hladinu cholesterolu v krvi, reguluje proces zažívání a odbourává tukové buňky.

Složení: vrcholák arjuna, oman větevnatý, embelia ribes

Sypaný: 100 g

Cena: 80.00 Kč
Vidanga - ajurvédský čaj
ks    
 

Kalamegha - ajurvédský čaj

Regenerační čaj obnovující zdravou funkci jater. Příznivě působí na vylučování toxických látek z organizmu a pročišťuje při požívání alkoholu a chemických léčiv. Dále pomáhá při zánětu jater, jaterní cirhóze, poruchách funkce žlučníku, rozpouští žlučové kameny a podporuje správný metabolizmus. Čistí krev, působí proti infekcím a má protizánětlivé účinky

Složení: šáchor okrouhlý, embelia ribes, tinospora srdčitá, vrcholák bellirica, rhodedendrum arboreum, leukatka hlavatá, eclipta alba hassk, solanum nigrum, lékořice lysá, andrographis paniculata, boerhaavia diffusa, phyllanthus niruri

Sypaný: 100 g

Cena: 80.00 Kč
Kalamegha - ajurvédský čaj
ks    
 

Prana - ajurvédský čaj

Povzbuzující čaj k posílení životní energie. Je vhodný pro generaci středního a vyššího věku k obnově duševních sil. Podporuje psychickou rovnováhu, odstraňuje pocity úzkosti a obav, působí příznivě při napětí, bolestech hlavy, migréně a nespavosti a posiluje odolnost organizmu proti TBC. Regeneruje funkci hlasivek, odstraňuje chrapot a suchý kašel.

Složení: myrica nagi, oman větevnatý, pistácie celokrajná, zázvorovník lékařský, pepřovník černý

Sypaný: 100 g

Cena: 80.00 Kč
Prana - ajurvédský čaj
ks    
 

Udana - ajurvédský čaj

Čaj na obnovu fyzických sil organizmu. Pomáhá při chronické únavě, slabé výkonnosti, odstraňuje pocit vyčerpání a snižuje potřebu nadměrného spánku. Povzbuzuje při zvýšené tělesné námaze, pracovním zatížení a je vhodný pro sportovce a v období rekonvalescence k celkové regeneraci sil. Podporuje dobrý sluch, odstraňuje bolesti uší, pomáhá při zadrhávání v řeči a zánětu krčních mandlí.

Složení: pepřovník černý, skořicovník tamala, zázvorovník lékařský, kmín římský

Sypaný: 100 g

Cena: 80.00 Kč
Udana - ajurvédský čaj
ks    
 

Apana - ajurvédský čaj

Uvolňující čaj při menstruačních potížích. Ulevuje při bolestivých stazích a křečích v podbřišku a odstraňuje pocity napětí, nervozity a podrážděnosti. Působí příznivě při gynekologických problémech a podporuje činnost a funkce ženských orgánů.

Složení: zázvorovník lékařský, tinospora srdčitá

Sypaný: 100 g

Cena: 80.00 Kč
Apana - ajurvédský čaj
ks    
 

Vyana - ajurvédský čaj

Čaj k regeneraci oběhového a nervového systému. Rozšiřuje cévy, zvyšuje pevnost a pružnost jejich stěn, zlepšuje místní prokrvení tkání a podporuje proces buněčné výživy. Pomáhá při vazoneuróze – nedokrvení horních a dolních končetin a reguluje srdeční rytmus, snižuje nervozitu a omezuje pocení.

Složení: myrica nagi, lékořice lysá, marhaník granátový

Sypaný: 100 g

Cena: 80.00 Kč
Vyana - ajurvédský čaj
ks    
 

Pachaka - ajurvédský čaj

Čaj proti závislosti na návykových látkách. Snižuje abstinenční příznaky: neklid, nervozitu, podrážděnost, skleslost, útlum a stavy deprese. Pomáhá odvykat cigaretám, alkoholu, drogám a ulevuje při nevolnosti, žaludečních křečích a pálení žáhy. Regeneruje sliznici při výskytu žaludečních vředů a podporuje funkci slinivky břišní a dobré trávení při špatné životosprávě.

Složení: woodfoidia fruticosa, marhaník granátový, kardamomovník obecný, skořicovník tamala (listy), skořicovník tamala (kůra)

Sypaný: 100 g

Cena: 80.00 Kč
Pachaka - ajurvédský čaj
ks    
 

Ranjaka - ajurvédský čaj

Podpůrný čaj při chudokrevnosti s bylinou Nagakeshara zvanou „železné dřevo“. Doplňuje potřebné množství železa do krevního oběhu, posiluje funkci sleziny, čistí krev a podporuje krvetvorbu. Zvyšuje odolnost proti infekcím, zánětům, odstraňuje únavu, slabost a obnovuje výkonnost organizmu. Reguluje srdeční činnost, odstraňuje hučení v uších a mírní závratě.

Složení: hřebíčkovec vonný, vousatka draslavá, kozlík Wallichův, skořicovník tamala, mesua ferrea, zázvorovník lékařský, kardamomovník šípový

Sypaný: 100 g

Cena: 80.00 Kč
Ranjaka - ajurvédský čaj
ks    
 

Alochaka - ajurvédský čaj

Oční čaj posilující zrakové funkce. Regeneruje oční svalstvo, zrakový nerv, pomáhá při únavě, pálení, zarudlosti a bolestivém tlaku očí. Podporuje výživu oční sítnice, zlepšuje kvalitu zraku a posiluje činnost oční epifýzy a zvyšuje pružnost oční čočky.

Složení: máta rolní, zázvorovník lékařský, kurkumovník zedoárový, lékořice lysá

Sypaný: 100 g

Cena: 95.00 Kč
Alochaka - ajurvédský čaj
ks