Vonné oleje a směsi

Vonné oleje a směsi

Zobrazit košík
 

Esenciální směs útulná variace

Oleje obsažené v této směsi: limetka, kasie (čínská skořice)

Cena: 150.00 Kč
Výprodej
Esenciální směs útulná variace
ks    
 

Esenciální směs Vánoční noc

Vůně vánočního stromku, Štědrého dne a českých vánoc. Navozuje typickou atmosféru tohoto magického období, ve kterém křehnou srdce a cit a lidé by měli být k sobě blíže než kdy jindy. Kompozice energeticky zklidňuje, velmi účinně pročišťuje prostor po dlouhou dobu.

Oleje obsažené v této směsi: máta peprná, borovice, jedle, eucalyptus, cypřiš, vanilka, cedrové dřevo

Cena: 150.00 Kč
Výprodej
Esenciální směs Vánoční noc
ks    
 

Esenciální směs Vánoční hvězda

Vůně silně ezoterní, probouzející duchovno a spojení s Bohem. Jeto vůně kostela, tajných přání a laskavosti. Vůně Vás zavede do daleké zimní noční oblohy plné hvězd. Stačí jen vyslovit přání a poděkovat za jeho splnění. Kompozice energeticky propojuje prostor s vyšší dimenzí, a tím navozuje hlubokou psychickou očistu a harmonii.

Oleje obsažené v této kompozici: máta peprná, pomeranč, borovice, pepř, jedle, vanilka, santalové dřevo

Cena: 150.00 Kč
Výprodej
Esenciální směs Vánoční hvězda
ks    
 

Esenciální směs Vánoční strom

Vůně lesa, kdy je listí již spadané a přemrzlé prvními mrazy. Je to symbol typického zimního období s vůní jehličí, mrazivého vánku a českého zimního lesa. Vůně velmi pozitivně působí na psychiku v tomto období a energeticky slaďuje s daným ročním obdobím.

Oleje obsažené v této kompozici: rozmarýn, eucalyptus, kadidlo, borovice, labdanum, dubový lišejník, cedrové dřevo, vanilka

Cena: 150.00 Kč
Výprodej
Esenciální směs Vánoční strom
ks    
 

Dřevo - esenciální směs

Pro zklidnění.

Směs má díky svému složení výborné zklidňující účinky na psychiku během dne. Emočně zchlazuje, navozuje klid, odbourává roztěkanost, zahřívá, psychicky celkově posiluje, uvolňuje nahromaděné emoce, uklidňuje při úzkosti, napomáhá koncentraci. Směs je výborná při denním stresu nebo hektičnosti, účinně pomáhá vyrovnávat emoční stavy a kolísavé nálady. Doporučujeme používat v kombinaci s naší dětskou řadou čajů KIDS LINE, která optimálně doplňuje směs olejů.

Psychická podpora směsi: SOUCITNOST, LÁSKA K SOBĚ

Cena: 150.00 Kč
Výprodej
Dřevo - esenciální směs
ks    
 

Oheň - esenciální směs

Pro pocit bezpečí.

Směs má hloubku a díky svému ojedinělému složení má vynikající účinky navozující pocit bezpečí a mateřské lásky. Psychicky zklidňuje, podporuje lásku k životu a sobě samému, rozptyluje disharmonii z nedostatku něžností a tělesné blízkosti. Směs podporuje psychickou léčbu traumat z dětství. Doporučujeme používat v kombinaci s naší dětskou řadou čajů KIDS LINE, která optimálně a harmonicky doplňuje směs olejů.

Psychická podpora směsi: LÁSKA, SEBEÚCTA

Cena: 150.00 Kč
Výprodej
Oheň - esenciální směs
ks    
 

Země - esenciální směs

Pro posílení imunity.

Směs má výborné účinky pro náš imunitní systém. Posiluje pocit radosti ze života, dodává energii, odbourává sklíčenost, čistí prostor a uvolňuje napětí v mezilidských vztazích. Tato směs je skvělá jako prevence proti nachlazení, uvolňuje dýchací cesty a rozjasňuje mysl. Doporučujeme používat olej v kombinaci s naší dětskou řadou čajů KIDS LINE, která optimálně a harmonicky doplňuje směs olejů.

Psychická podpora směsi: EMPATIE, VLASTNÍ HODNOTA

Cena: 150.00 Kč
Výprodej
Země - esenciální směs
ks    
 

Kov - esenciální směs

Pro klidný spánek.

Tato směs působí velmi pozitivně na psychiku dítěte, ale i rodičů. Navozuje klidný a nerušený spánek, zklidňuje psychické vypětí a emoční vyčerpání, ulevuje od bolesti, celkově psychicky posiluje, odbourává úzkost. Tato směs má výjimečné vlastnosti díky kombinací níže uvedených olejů a mohou ji používat i novorozenci nebo nastávající maminky od 7. měsíce těhotenství. Směs má antibakteriální a protiinfekční vlastnosti, tonizuje při špatném zažívání. Doporučujeme používat v kombinaci s naší dětskou řadou čajů KIDS LINE, která optimálně doplňuje
směs olejů.

Psychická podpora směsi: ÚCTA , VĚDOMÍ SAMA SEBE

Cena: 150.00 Kč
Výprodej
Kov - esenciální směs
ks    
 

Voda - esenciální směs

Při nachlazení.

Směs má výborné účinky během onemocnění z nachlazení. Tato směs obsahuje sedm vynikajících olejů, díky kterým psychicky posiluje, působí chladivě, antisepticky a zabraňuje množení bakterií v prostoru. Směs je vhodná jako doplněk k lékařské léčbě při nachlazení, při horečnatých stavech i jako prevence při chřipkových epidemiích. Rychle a účinně desinfikuje prostor, kde se zdržuje nemocný a zároveň pozitivně působí na psychický stav pacienta. Je výborná v dětské koupeli. Doporučujeme používat v kombinaci s naší dětskou řadou čajů KIDS LINE, která optimálně doplňuje směs olejů.

Psychická podpora směsi: MOUDROST, ODPOVĚDNOST SÁM ZA SEBE

Cena: 150.00 Kč
Výprodej
Voda - esenciální směs
ks