Tarotové karty

Tarotové karty

Zobrazit košík
 

Moc přítomného okamžiku - karty

Každá z těchto padesáti jedinečných karet vám nabízí osvícenou moudrost a duchovní vhledy Eckharta Tolleho. Soubor se zabývá následujícími tématy: Moudrost odevzdání, Osvobození skrze změnu, Plamen vědomí, Jak se zbavit bolesti, Síla přítomnosti.

karty

Cena: 229.00 Kč
Moc přítomného okamžiku - karty
ks    
 

Moudrost elfů a víl - karty

"Malý národ", jak se elfům a vílám někdy říká pronikal do snů a fantazií lidí po dlouhá staletí. Elfové představují základní energie působící ve světě rostlin, víly symbolizují síly kosmu a jsou v úzkém spojení s živlem vzduchu a éteru. 40 karet, které obsahují vzkazy přicházející ze světa elfů a víl, vám odpoví na vaše dotazy z oblasti duchovní i materiální.

karty

Cena: 158.00 Kč
Moudrost elfů a víl - karty
ks    
 

Mystická Lenormand - karty

Tarotové karty Regula Elizabeth Fiechter, Urban Trösche Mystická Lenormand - Proslulé vykládací karty "Pařížské Sibyly" Mademoseille Lenormand v nádherném novém vydání.

karty

Cena: 229.00 Kč
Mystická Lenormand - karty
ks    
 

Mytický tarot - karty

Tarotové karty v novém pojetí: 78 obrazů z řecké mytologie Celá staletí se lidé snažili rozluštit mystérium Tarotu a to jak souvisí s jejich životy. Ještě donedávna byl však tento pradávný systém divinace přístupný jen úzkému okruhu zasvěcených. Mytický Tarot vám přináší karty zbavené temného ducha středověku, ve snadno přístupné podobě. Starořecké mýty tvoří základ kultury celé západní civilizace. Řečtí bohové a bohyně ztělesňují univerzální vesmírné principy a v jejich postavách jsou obsaženy hluboké životní pravdy. Díky své schopnosti dokonale, v nejčistší formě, zachytit nekonečné množství různorodých hnutí lidské mysli a sil projevujících se v duši člověka, zůstaly dodnes součástí umění a literatury. Evokativní ztvárnění bájných postav vám prostřednictvím dávných příběhů umožní nahlédnout do hlubin lidské duše a probudit vlastní intuici.

kniha + karty + šátek

Cena: 649.00 Kč
Mytický tarot - karty
ks    
 

Myšlenky síly - karty

Karty a afirmacemi Louise Hayové vám pomohou znovu objevit vaši zapomenutou vnitřní sílu. Afirmace jsou jedním z nejúčinějších pomocníků na cestě našeho osobního i duchovního růstu a díky praktickému formátu můžete karty s oblíbenými afirmacemi nosit při sobě, nebo si je rozmístit všude, kde je budete mít stále na očích.

karty

Cena: 158.00 Kč
Myšlenky síly - karty
ks    
 

Osho Zen Tarot - karty

Středověké tarotové symboly a názvy karet byly nahrazeny okouzlujícími barevnými obrázky, které na vaše otázky odpoví dětským jazykem intuice, uvolnění a vnímavosti. V knize najdete popis významu každé karty a inspirující duchovní text k zamyšlení.

kniha + karty

Cena: 790.00 Kč
Osho Zen Tarot - karty
ks    
 

Poselství andělů - karty

Pomysleli jste si někdy na to, že za vámi stojí váš anděl strážný? Vzpomínáte si na situace, kdy jste potřebovali zázrak a z ničeho nic se objevil neznámý člověk, který vám pomohl? Naši andělé nám často pomáhají prostřednictvím druhých, ale s tímto úžasným kompletem sestávajícím z 52 andělských karet a malé knížečky se andělská láska, útěcha a vedení stanou nedílnou součástí vašeho každodenního života. Ilustrované karty jsou rozděleny na čtyři barvy: fialová pro duchovní otázky, růžová pro vztahy, modrozelená pro uzdravování a žlutá pro tvořivost a zaměstnání.

karty

Cena: 229.00 Kč
Poselství andělů - karty
ks    
 

Poselství Archandělů - karty

Kniha a 45 karet o velikosti 90 x 125 mm Archandělé jsou mocnými, moudrými a láskyplnými průvodci, kteří vás mohou zázračným způsobem motivovat a léčit. V tomto nádherném balíčku vás s nimi Doreen seznamuje prostřednictvím jejich poselství.Mimo jiné se naučíte, jak archanděly přivolat a získávat od nich odpovědi na důležité životní otázky. V knížečce se dozvíte, jak provádět přesné archandělské výklady sobě a svým blízkým.

kniha + karty

Cena: 359.00 Kč
Poselství Archandělů - karty
ks    
 

Poselství bohyní - karty

V souboru 44 karet se seznámíte s bohyněmi mnoha kultur a dozvíte se, jak vám mohou pomoci. Každá karta vám přináší poselství o tom, jak můžete zlepšit kvalitu svého života, zdraví, vztahů, finanční situace, kariéry i své duchovní cesty. Nechybí ani příručka, která vám pomůže co nejpřesněji karty vykládat.

karty

Cena: 359.00 Kč
Poselství bohyní - karty
ks    
 
VEDŽAT - Přírodní produkty, dárky, relaxace
Prvomájová 1356/10,   Praha 5 - Radotín           Mobil:+420 777 739 386
 e-mail:info@vedzat.cz 
© webdesign econtrol.cz 2008