Masáže

Masáže VEDŽAT - reiki

 
Reiki

Odborně: Japonský výraz Reiki je složen ze dvou slov:
    Rei - životodárný, vesmírný, všepronikající
    Ki - energie, síla

REIKI je metoda harmonizace organismu univerzální energií, která se nachází v prostoru kolem nás a proudí skrze toho, kdo ji praktikuje. Ten funguje jako jakýsi kanál. REIKI vyzařuje z jeho dlaní a proudí do míst, na které je zaměřena pozornost položením dlaní či myšlenkou nebo se aplikuje celková terapie, kdy se sestavou pozic rukou působí na organismus celistvě. REIKI je nasávána příjemcem a proudí vždy tam, kde je jí nejvíce zapotřebí. Když je jí dostatek, přestane proudit a po zabudování do energetického systému člověka navodí stav harmonie.

REIKI působí nejen na důsledek, ale též na příčinu, která problém či nemoc vyvolala. Pracuje na všech úrovních člověka - na úrovni fyzické, emocionální, mentální, duchovní…REIKI obecně podporuje život, posiluje zdraví, zlepšuje komunikaci, harmonizuje partnerské vztahy, pomáhá nalézt ztracenou radost ze života a smysl života, všestranně a harmonicky rozvíjí osobnost člověka.

Zvyšuje energii, zmírňuje bolest a umožňuje hlubokou relaxaci. Aktivuje samoléčebný mechanismus člověka a zlepšuje též mimosmyslové vnímání.

I pouhý jeden zákrok může přinést výrazné zlepšení zdraví, např. při bolesti hlavy, žaludku, poranění nebo popálení. REIKI pomáhá například při rekonvalescenci po operacích, porušené imunitě, léčení různých zranění, ale i prosté pomoci při únavě a depresích. Poškození těla se při léčbě REIKI hojí výrazně rychleji. Chronická onemocnění potřebují více času. Doporučuje se provádět ošetření vždy tři dny po sobě.

Jinými slovy REIKI je Úžasná životodárná energie ,která posílí jak po fyzické stránce ,tak i po duševní stránce.Pomáhá najít cestu ,kde se zdá ,že už nic nikam nevede ,pomáhá řešit a ujasnit si problémy a nazývat věci pravými slovy. Můžete si ulevit pláčem i to je léčení, dochází k odbourávání předsudků a rozpouštění bloků i strachů.

Délka seance je 45 minut a 10 min odpočinek .

ceník masáže
Cena jedné seance   . . . . .   350,- Kč / 1 hod