Masáže

Masáže VEDŽAT - relaxační masáž

 
Relaxační masáž

Klasická relaxační masáž uvolňuje masírované svalstvo, povzbuzuje krevní oběh, tím obohacuje krev kyslíkem, zlepšuje výživu buněk a zvyšuje elasticitu svalstva.

Masáž postupně odstraňuje únavu a bolesti svalového napětí, zmírňuje bolesti kloubů a hlavy, příznivě působí na pohybový aparát, uvolňuje psychické stresy, zlepší duševní pohodu, celkově regenerují organismus. Má blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka. Součástí terapeutického působení je uklidňující hudba a přírodní esenciální oleje. Hluboké uklidnění Vám umožní soustředit se jen a jen na sebe a prožít chvíle odpoutání od mnohdy tíživé reality. Individuální posouzení stavu pohybového aparátu je základem k použití zcela individuálního přístupu s možností kombinací vybraných technik práce s životní energií.

Masáž celkově harmonizuje tělo i duši, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, podporuje přirozenou detoxikaci těla, uvolňuje klouby, odstraňuje bolest a stažení svalů, únavu i napětí. Příjemný zážitek z masáže pocítíte vždy, když si na ni vzpomenete.

Doporučení: 2x měsíčně, cíleně 1x týdně
Doporučujeme všem lidem se sedavým zaměstnáním, při nerovnoměrném nebo jednostranném zatížení svalů, při častém bolení zad. Samostatnou kapitolou je stres, nedostatek energie a únava. Pocity únavy a zahlcení dnešním rychlým světem s touhou aspoň na chvíli utéct do klidu je důležitým signálem pro akutní volbu relaxační nebo havajské masáže. Po uspokojení akutní potřeby odpočinku je vždy lepší plánovat relaxační masáže pravidelně.

Nedoporučujeme:
Při nemoci, křečových žilách, při kožních onemocněních, při závažných onemocněních srdce, při zánětech kloubů - zde doporučíme jiné přírodní zázraky.

ceník masáže
Relaxační masáž záda, hýždě, šíje   . . . . .   450,- Kč / 1 hod
Relaxační masáž celého těla   . . . . .   1.200,- Kč / 2 hod